NASZA FILOZOFIA

Studio projektowe WORLD ART DESIGN to autorskie biuro, specjalizujące się w projektowaniu wnętrz. W projektowaniu najbardziej cenimy szczerość i prostotę. Rozumiemy jednak, iż prostota w najlepszym wydaniu wymaga perfekcji. Projektując wnętrza kładziemy szczególny nacisk na rolę detali i precyzyjnie dobrane materiały. Wierzymy, iż sposób doboru naturalnych materiałów, oraz ich unikalny charakter określa aranżowaną przestrzeń, która wymyka się zarówno utartym schematom, jak procesowi starzenia.

Gra światłem w przestrzeni to starannie dobrane oświetlenie – jest ono kluczowym aspektem dobrego projektu. Dzięki horyzontalnemu spojrzeniu na światło w przestrzeni jesteśmy w stanie właściwie nad nią zapanować, stwarzając odpowiedni klimat oraz komponując strefę według zapotrzebowania inwestora.

Pasja do doświadczeń i wyzwań, pozwoliły nam wypracować sprawdzoną metodologię w projektowaniu, zobowiązując nas do nieustannego badania zależności pomiędzy formą a funkcją, zastanawiając jaki ona ma wpływ na nią. Otwarty umysł oraz dogłębne zrozumienie procesu projektowania pomaga nam tworzyć ciekawe, odważne, często nietuzinkowe koncepcje. Doskonale czujemy się w roli minimalistów, wierząc w potęgę rozwiązań prostych, choć niekoniecznie łatwych. Sprawiamy że ich funkcjonalność doskonale współgra ze stylem i formą przygotowywanych przez nas projektów.

WorldArtDesign - SIMLICITY IS BEAUTIFUL