STYL FUNKCJA PRZESTRZEŃ

Projektowana przestrzeń ma być azylem, w której odpoczywasz lub jest miejscem tętniącym życiem, w którym spotykasz się z ludźmi.

To właśnie osobowość ma największe znaczenie. W projektowanym wnętrzu ważny jest człowiek, dlatego pasją studia WORLD ART DESIGN jest projektowanie przestrzeni mieszkalnych. Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta, nasze projekty to spersonalizowane rozwiązanie, dopasowane do potrzeb użytkownika. Do każdego realizowanego projektu podchodzimy absolutnie w unikatowy sposób łącząc aspekty, użytkowe z wysmakowaną estetyką.

Ścieżka naszej współpracy:

1. Poznajemy oczekiwania

Przed realizowaniem każdego projektu najpierw poznajemy Ciebie - Twoje oczekiwania, upodobania względem projektowanej przestrzeni. Dzięki temu możemy stworzyć wnętrze do Twoich potrzeb, które będzie wyrażało Twój indywidualizm.

2. Inwentaryzacja

Na tym etapie dokładnie poznajemy Twoją nieruchomość - jej lokalizację, kontekst miejsca, układ pomieszczeń, istniejące instalacje oraz zastosowane technologie. Profesjonalnie wykonane pomiary będą bazą do dalszej współpracy.

3. Spersonalizowany układ funkcjonalny

Profesjonalnie zaprojektowane wnętrze musi być nie tylko stylowe, ale przede wszystkim funkcjonalne, dlatego znając Twoje potrzeby oraz wielkość inwestycji możemy zaproponować układ funkcjonalny który spełni Twoje oczekiwania.

4. Styl wnętrza

Na podstawie przekazanych przez Ciebie inspiracji oraz naszego doświadczenia zaproponujemy styl Twojego wnętrza - przykładowe rozwiązania, sugerowane materiały, struktury, desenie, oraz kolory które pojawią się w Twoim wnętrzu.

5. Uzgodnienie koncepcji wizualnej

Na tym etapie, poznasz jak wybrane kolory, funkcje oraz sugerowane elementy wyposażenia prezentują się na ścianach Twojego wnętrza. Tutaj możemy podjąć decyzje o konkretnych rozwiązaniach oraz wprowadzić ewentualne zmiany.

6. Wizualizacje 3D

To jest chwila, w której zobaczysz swoje wnętrze “prawie” na żywo! Dopracowany etap projektu, zaprezentujemy w formie wizualizacji 3D. Forma, kolory oraz materiały użyte w projekcie, zostaną wzbogacone o światło i faktury, w którym zbliżymy się do realistycznego wyglądu Twojego wnętrza.

7. Kompletowanie wyposażenia wnętrz

Zatwierdzona przez Ciebie koncepcja wizualna pozwoli nam podjąć decyzję o wyborze konkretnych elementów wyposażenia, tym samym precyzując budżet inwestycji. Dostaniesz od nas gotowy spis elementów wnętrza, wraz z cenami, ilością i adresami sklepów.

8. Projekt Wykonawczy

Po uzgodnieniu kwestii wizualnych czas na dokumentacje techniczną. Dzięki niej każdy współpracujący z Tobą specjalista będzie wiedział, jaki jest zakres wykonania jego pracy, a Ty nie będziesz musiał się zastanawiać, w którym miejscu poprowadzić instalację elektryczną, wodę do zlewu lub jaki fornir wybrać do mebli.

9. Realizacja z nadzorem autorskim

Obecność projektanta podczas prac realizowanych na inwestycji w momencie współpracy, to gwarancja jakości wykonawstwa oraz terminowego przekazania jej do użytku. Pomagamy rozwiązywać bieżące problemy i weryfikować poziom wykonania realizowanego projektu.

10. Sesja zdjęciowa

Ostatnim etapem współpracy, jest wykonanie profesjonalnej sesji zdjęciowej wnętrza. Dobrze dobrane kadry oraz odpowiednia stylizacja, to dodatkowa wartość, ciesząca się powodzeniem w przypadku apartamentów pod wynajem.

WorldArtDesign - SIMLICITY IS BEAUTIFUL